Спортсмени на гірськолижних трасах діляться на 2 групи – одні обирають лижі, інші – не уявляють собі підкорення схилів без сноуборду. І шанувальників катання на дошці з кожним роком стає все більше. Тим більше, для того, щоб випробувати себе і отримати навички покатушек на новому для себе виді спорядження не обов’язково витрачати великі кошти і купувати борд – його можна взяти в оренду в Буковелі.

Оренда сноуборду в Буковелі

Буковель – найпопулярніший курорт українських Карпат. Різноманітні за складністю траси, розвинена інфраструктура, гарна природа приваблюють любителів активного зимового відпочинку. Готель BLUE mountain в Буковелі пропонує своїм гостям скористатися сервісом прокату і взяти сноуборд в оренду.
Для наших клієнтів – широкий вибір спорядження кращих брендів для спортсменів з різним рівнем навичок катання. Ви можете вибрати дошку самостійно для разового катання або на кілька днів, забронювати обладнання заздалегідь, скористатися допомогою співробітників центру прокату. Дізнайтеся вартість оренди спорядження, зв’язавшись з нами. У прокаті представлені сноуборди за ціною від 100 грн/добу.

Як вибрати дошку

Прокат гірськолижного інвентарю дає можливість підібрати ідеальний варіант сноуборду, взявши в оренду різні види дошок і випробувавши їх “в справі”. Якщо порівнювати вартість спорядження для покупки і ціну прокату, то можна впевнено говорити про те, що оренда в Буковелі – відмінний спосіб скоротити витрати для тих людей, які катаються рідко або тільки роблять перші кроки в підкоренні засніжених схилів.
На що звертати увагу при виборі дошки? Є кілька основних критеріїв, яких слід дотримуватися, вибираючи в оренду сноуборд:

  • призначення;
  • зріст і вагу спортсмена;
  • тип дошки;
  • рівень катання.

Сноуборди поділяють на категорії за призначенням і стилю катання. Універсальні борди середньої жорсткості підходять для швидкісного катання по трасах, стрибків на невеликих трамплінах. Сноуборди для фрістайлу призначені для виконання трюків – стрибків з трампліну, катання по перилах, сходах. Підбирати їх слід по жорсткості і прогину в залежності від мети оренди. Для катання на пухкому снігу варто взяти напрокат сноуборд для фрірайду. Такі дошки м’які, довгі, не призначені для різких поворотів, зате підходять для виконання трюків. Карвінгові жорсткі борди характеризуються симетричністю сторін, великою довжиною і малою шириною. Управління таким бордом вимагає певної вправності і гарної фізичної форми.
Дошку підбирають за зростом і вагою спортсмена. В цьому випадку необхідно приділити увагу вибору спорядження по довжині. Керуйтеся даними про зріст і вагу – в більшості випадків сноуборд повинен бути на 15 см коротше, ніж зріст спортсмена. При великій вазі дошка може бути більшої довжини.
Якщо Вам складно самостійно зробити вибір борда – зверніться за допомогою до наших консультантів. Співробітники BLUE mountain допоможуть підібрати ідеальну за характеристиками і ціною гірськолижну дошку – з нею катання буде завжди в задоволення.

Оренда спорядження +38067 35 295 57