Буковель – найкращий український гірськолижний курорт. Не варто відмовлятися від швидкісних спусків або охайного катання по схилах якщо у Вас немає власних лиж. Для вас працює – прокат гірськолижного спорядження в готелі BLUE mountain.

Оренда лиж дозволить підібрати ідеальний комплект спорядження для отримання перших навичок катання або розвитку своїх умінь. Для того, щоб катання приносило тільки позитивні емоції, було безпечним, варто уважно підійти до процесу вибору спорядження.

Як вибрати лижі для гірськолижного спорту

У Буковелі лижі для прокату представлені в широкому розмаїтті моделей і підібрати відповідні вимогам і побажанням не складе труднощів. При підборі спорядження враховують кілька важливих критеріїв:

 • жорсткість – чим жорсткіші лижі, тим складніше на них кататися, тому обладнання високої жорсткості вибирають професіонали (початківцям краще розглянути варіанти більш м’яких лиж);
 • довжина – лиж підбирається по довжині у відповідність із зростом спортсмена: для чоловіків від зросту необхідно відняти 15 см, для жінок – 20 см (але тільки при стандартній комплекції – чим більше вага лижника, тим довшими повинні бути лижі);
 • ширина – новачкам варто вибирати більш широкі лижі – вони стійкіші вузьких аналогів.

Лижний гірський інвентар включає не тільки лижі, а й незмінний додатковий елемент до них – лижні палиці. Вибираючи це спорядження, враховуйте довжину і форму виробів. Вибрати палицю нескладно:

 • поставте палицю перпендикулярно землі (підлозі) стисніть її вістря таким чином, щоб долоня стикалася з кільцем;
 • якщо передпліччя в цьому положенні знаходиться паралельно землі – Ваш ідеальний інвентар знайдений;
 • для швидкісних спусків вибирають вигнуті палиці, в інших випадках – прямі, але початківцям слід брати напрокат тільки другий варіант палиць – для спуску з вигнутими необхідно отримати певні навички.

Оренда лиж в Буковелі: яка вартість прокату спорядження?

Вибір лиж незмінно пов’язаний з питанням ціни прокату і це – окреме питання, рішення якого безпосередньо залежить від того, якого класу спорядження Ви хочете взяти в оренду. Варто розуміти, що застарілі моделі лиж обійдуться дешевше, ніж нові та модифіковані. У Буковелі ціна прокатного спорядження залежить і від інших факторів – термінів прокату, днів тижня та ін.

Чому вигідно брати лижі напрокат?

Прокат лиж в BLUE mountain – це:

 • можливість орендувати різні моделі спорядження з наявних і підібрати ідеальний варіант для себе;
 • економія коштів, адже покупка власної гірськолижної екіпіровки обійдеться досить дорого;
 • відсутність необхідності шукати місце для зберігання інвентарю в «несезон»;
 • скорочення витрат на логістику – перевезення спорядження може підвищити вартість проїзду на курорт і назад;
 • орендувати можна різні по наповненості комплекти спорядження – як повний набір амуніції, так і тільки лижі або палиці.

Якщо у Вас виникли складнощі при підборі лиж для оренди – зверніться до співробітників BLUE mountain. Наші фахівці допоможуть підібрати лижі і палиці з урахуванням всіх нюансів катання.

Оренда спорядження +38067 35 295 57