Зимовий відпочинок в горах вимагає використання певного набору спорядження незалежно від того, якому саме виду дозвілля Ви віддаєте перевагу – спуск по засніжених трасах, сходження або неспішні прогулянки. Поєднання яскравого зимового сонця і снігового покриву може завдати серйозної шкоди зору, якщо не використовувати спеціальний захист – гірськолижні окуляри або маску.
Зовсім необов’язково купувати даний аксесуар, особливо, якщо вилазки в гори для Вас – рідкість. Готель BLUE mountain (Буковель) надає послуги оренди всіх варіантів лижного екіпірування, в тому числі – прокат окулярів.

Як взяти в оренду маску в Буковелі: умови прокату гірськолижного спорядження

Лижний інвентар здається в оренду на умовах застави. Ви залишаєте документи або грошові кошти як гарантію повернення екіпіровки. Після повернення інвентарю в центр прокату застава повертається власнику.
Оренда окулярів і масок доступна на різні терміни – Ви можете оформити прокат спорядження на одну добу або на весь термін перебування на курорті. Взяти напрокат можна гірськолижний інвентар різних розмірів і типів – наші співробітники допоможуть Вам підібрати оптимальну модель аксесуара.

Як вибрати гірськолижні окуляри або маску в оренду в Буковелі

Маска або окуляри підбираються відповідно до кількома важливими критеріями:

  •  Розмір;
  • Форма;
  • Щільність прилягання до обличчя;
  • Вентиляція;
  • Колір фільтрів;
  • Особливості лінзи.

Окуляри нескладно підігнати за розміром завдяки наявності регульованого ременя, а для дітей є спеціальні зменшені аналоги дорослих моделей. Сучасні гірськолижні маски і окуляри мають вигнуту або сферичну форму – вони забезпечують широкий огляд і не перекривають периферійний зір.
Маска не повинна пітніти, тому вибирайте моделі в лижному прокаті з продуманою вентиляцією – це може бути подвійна лінза, спеціальне покриття, вентиляційні отвори.

Навіщо потрібна гірськолижна маска?

Завдяки даному аксесуару очі спортсмена надійно захищені від впливу ультрафіолетового випромінювання, відблисків, що відбиваються від снігу, що летять при швидкісному спуску дрібних частинок снігу, камінців та інших предметів. Вдягнувши окуляри ви зможете уникнути сніжної «сліпоти» і механічного пошкодження очей. Маска закриває частину обличчя при падіннях, оберігає від травм від сторонніх предметів, палиць інших лижників і інших непередбачених ситуацій. Не варто нехтувати власною безпекою, здоров’ям і життям.

Оренда спорядження +38067 35 295 57