На території улюбленого українцями курорту Буковель тепер є санна траса. Не варто думати, що санки – розвага виключно для дітей, адже і дорослі з величезним задоволенням згадують улюблені розваги дитинства. Проїхатися по гірському схилу з вітерцем тепер може кожен охочий – досить обзавестися відповідною екіпіровкою і взяти сани напрокат.
Оренда санок в Буковелі – один з напрямків діяльності служби прокату готелю BLUE mountain. У нас Ви можете орендувати сподобалися сани на різний період часу – від однієї доби до всього періоду перебування на курорті. Вікових обмежень для катання на санях немає – покататися можуть як дорослі, так і діти (до 6 років на одних санках з батьками).

Прокат санок: умови оренди

У Буковелі санки – одне з найбільш популярних розваг, адже для таких покатушек не потрібні спеціальні навички. Взяти сани в оренду можна під заставу або при купівлі абонемента на санную трасу. Санки призначені для катання однієї людини.

Катання на санках в Буковелі: особливості прокату

Якщо Ви плануєте весело і активно провести відпочинок в зимових Карпатах обов’язково виділіть час для катання на санках. Цей захоплюючий і веселий варіант підкорення снігових трас неодмінно викличе вибух емоцій. Але не варто забувати про безпеку – як і будь-який інший вид гірськолижного спорту катання на санках вимагає певної підготовки, в першу чергу – вибору необхідної екіпіровки.
Якщо Ви берете в прокат санки, не забудьте і про захист. Вам знадобляться:

  • Одяг для гірськолижного спорту – зручні куртка і штани, рукавички;
  •  Маска або окуляри для захисту очей від яскравих відблисків і механічних пошкоджень.

Всі варіанти екіпіровки для дітей і дорослих можна взяти напрокат в BLUE mountain. Наші співробітники допоможуть підібрати ідеальні сани відповідно до зросту і ваги клієнта, а також – комплект одягу і взуття для безпечного і комфортного катання.

У Буковелі розташована одна з найдовших санних трас в Україні. Це трек зі штучним освітленням, крутими віражами, білим снігом і морозним повітрям, підкоривши який захочеться повторити подорож ще неодноразово. Якщо Ви вже знаєте дати відпочинку в BLUE mountain – забронюйте сани і екіпіровку завчасно, зв’язавшись з нами онлайн або по телефону.

Оренда санок +38067 35 295 57