Підкорення гірськолижних трас – це не тільки задоволення і найяскравіші, незабутні емоції. Це – виплеск адреналіну, ризик і небезпеку. Не варто виходити на схили без відповідного обмундирування – нехтування навіть однією частиною екіпіровки може спричинити за собою серйозні наслідки.

Шолом на Буковелі – обов’язковий елемент спорядження спортсмена

Приїхавши на покатушки в Буковель Ви можете взяти в прокат всі види спорядження, в тому числі лижний шолом.
Чи потрібен шолом лижникам?
Захисний шолом є обов’язковою частиною екіпіровки для всіх спортсменів – як лижників, так і шанувальників їзди на сноуборді чи санках. Причому, рівень спортивної підготовки і навичок ніяк не впливає на необхідність надягати шолом – якщо травми рук і ніг (які, на жаль, іноді зустрічаються на трасах) підлягають нешвидкому, але простому лікуванню, то травми голови можуть виявитися незворотними.
Оренда шоломів в готелі BLUE mountain дає можливість підібрати захисні шоломи для всіх небуйдужих до катань. У нашому арсеналі – шоломи для жінок, чоловіків, дитячі моделі в асортименті. Серед пропозицій – шоломи за різною ціною і в різних варіантах виконання.
Шолом – обов’язковий елемент для захисту на трасах. Незалежно від того, наскільки серйозно Ви захоплюєтеся катанням і які навички маєте, від шолома відмовлятися не можна. Особливо, якщо звикли ризикувати на схилах.

Як вибрати шолом для гірських лиж та сноуборду?

Гірськолижний шолом призначений для захисту голови спортсмена при різних травмонебезпечних ситуаціях. Його конструкція передбачає наявність 3-х шарів:

  • міцна зовнішня оболонка (каркас великий жорсткості) – може бути полікарбонатною або з ABS-пластика, розподіляє ударне навантаження по всій поверхні аксесуара;
  • середня частина виробляється з пінополістиролу або поліпропілену, призначена для гасіння ударної енергії;
  • м’яка підкладка з антибактеріальними властивостями забезпечує циркуляцію повітря і підвищує комфортність аксесуара.

При виборі шолома орієнтуйтеся на:

  • його тип, модифікацію (жіночий, унісекс, підлітковий, дитячий);
    розмір;
  • додаткове оснащення (регулювання, вентиляція, забрало, петлі і кріплення для окулярів, м’які вставки, додаткова підкладка, вбудовані навушники та ін.).

Робіть примірку шолома на підшоломник. Захист повинен сідати на голові щільно, але не спричиняти дискомфорту. Переконайтеся в тому, що ремінець надійний, міцний, м’який.

Умови прокату шоломів

Оренда шолома можлива при заставі (документ, грошові кошти), яку після повернення спорядження буде повернуто власнику. Взяти шолом напрокат можна на будь-який термін – як на одну добу, так і на весь термін перебування на курорті.
Дізнайтеся вартість прокату у співробітників готелю.

Оренда спорядження +38067 35 295 57