Прокат гірськолижного екіпіровки в Буковелі дає можливість взяти в оренду різні моделі лиж, сноубордів, шоломів, костюмів, окулярів, взуття виробництва кращих брендів. Якщо Ви приїхали відпочивати в Буковель влітку – скористайтеся орендою велосипедів та організуйте активну прогулянку по мальовничим місцям українських Карпат. Цікаво провести дозвілля можна і на самому курорті – на території Буковеля Ви знайдете цілий комплекс розваг на будь-який смак.
Для наших гостей – оренда спорядження різних класів, включаючи новітні моделі екіпіровки, лиж, сноубордів, а також одяг для катання. Ви можете підібрати саме той комплект, який максимально відповідає Вашим побажанням за ціною, якістю, комфортності і дизайну.

Чому необхідно використовувати професійне гірськолижне спорядження

Навіщо потрібна оренда костюмів і лиж? Приїжджаючи в Карпати для активного відпочинку перш за все варто потурбуватися про безпеку. Використовувати в умовах холодної погоди, снігу, вітру і ризикованих спусків по гірськолижних схилах непризначене для цих цілей спорядження може бути небезпечно як для здоров’я, так і для життя.
Буковель – найпопулярніший український гірськолижний курорт і прокат спорядження в готелі BLUE mountain дозволить всім нашим гостям провести незабутні дні на засніжених трасах без ризику для здоров’я. Для оренди в Буковелі доступні:

  • обов’язкові атрибути – лижні черевики, лижі, палки або борд і взуття, шолом;
  • захисне екіпірування для особи – включає маску або окуляри, що закривають очі від сліпучого сонця і вітру;
  • одяг для комфортного активного відпочинку, легкості рухів під час спуску.

Підібрати комплект для спуску можна відповідно до розмірів і особистих уподобаннь.

Особливості вибору екіпіровки

Які критерії слід використовувати при підборі спорядження напрокат в Буковелі? Один з них – ціна. У нашому центрі прокату Ви знайдете пропозиції різної вартості, завдяки чому оренда спорядження в Буковелі (Карпати) буде доступна всім. Внести оплату можна відразу за кілька днів експлуатації спорядження.
На вибір спорядження в центрі прокату в Буковелі впливає не тільки ціна. При підборі слід враховувати також:

  • вік і фізичні дані спортсмена (зріст, вага);
  • рівень навичок катання (професійний, аматорський);
  • особливості і стиль катання.

Якщо Ви не є фахівцем у виборі спорядження співробітники центру оренди в BLUE mountain Буковель допоможуть підібрати обладнання в прокат у відповідність з усіма критеріями та Вашим бюджетом.

Оренда спорядження +38067 35 295 57