Прокат гірськолижного одягу має не менший попит, ніж оренда інших варіантів спорядження (лижі, сноуборд, черевики). Така популярність прокатної одягу цілком зрозуміла – купувати костюм дорого, а протягом року він може і не знадобитися. Взяти в оренду обмундирування, приїжджаючи на лижний курорт, виявляється набагато вигідніше, ніж покупка якісної екіпіровки. Особливо, якщо активний відпочинок в горах не є регулярним варіантом проведення часу.

Яка екіпірування знадобиться бажаючим підкорити засніжені траси?

Напрокат в готелі BLUE mountain (Буковель, Карпати) можна взяти гірськолижний костюм або його частини (куртка, штани).
Одяг в нашому центрі прокату представлена ​​в широкому діапазоні типів моделей, завдяки чому кожен бажаючий може підібрати річ у відповідність з власними побажаннями та особливостями катання.

Лижний костюм: як вибрати одяг в прокаті

Оренда одягу в Буковелі дає можливість підібрати лижну екіпіровку всім бажаючим. Для Вас – куртки, штани, комбінезони, рукавички та аксесуари напрокат в Буковелі за доступною ціною. Співробітники BLUE mountain допоможуть підібрати комплект за розміром і в відповідність з Вашими фінансовими можливостями і смаком.
У Буковелі прокат костюмів доступний в різних розмірах. При виборі екіпіровки обов’язково враховуйте:

  • зріст і вагу спортсмена;
  • технічні характеристики одягу;
  • тип і стиль катання;
  • наявність навичок.

Куртки та штани для гірськолижного спорту повинні бути зшиті з непромокаючої тканини, яка добре вентилюється і не створює парникового ефекту на поверхні шкіри. Не варто надягати занадто теплі речі – при активних рухах в них буде некомфортно, що може спричинити за собою істотні проблеми зі здоров’ям.
Гірськолижний одяг оснащена великою кількістю кишень для того, щоб в процесі активного відпочинку жодна дрібниця не була загублена на трасі.
Вибирайте одяг, який можна відрегулювати по фігурі. Навіть при однаковому зрості і масі тіла спортсмени мають різні фізіологічні особливості тому наявність затяжок та ременів, клапанів дозволяє попередити потрапляння снігу під одяг і захистити тіло від переохолодження. До того ж, правильно підібрана екіпіровка – це гарантія комфортного катання і безпеки на трасі.

Умови прокату гірськолижного одягу

Костюм лижний або його частина видається напрокат на різний термін. Ціна визначається в залежності від вартості обраного обмундирування. Взяти гірськолижний костюм в прокат можна як на кілька годин, так і на весь термін перебування на курорті. Дізнайтеся вартість прокату, зв’язавшись із співробітниками готелю зручним для Вас способом.

Оренда спорядження +38067 35 295 57