Гаряча Бочка в Готелі “BLUE mountain” в Буковелі – це улюблене місце поціновувачів банної культури. Готель “BLUE mountain” підготував для Вас справжній карпатський СПА на відкритому повітрі в Поляниці. У Нас Ви зможете не лише насолодитись відпочинком на одному з найпопулярніших курортів Карпат, отримати додаткові враження, та покращити самопочуття.

Колектив готелю “BLUE mountain” пропонує Вам приєднатися до кращих гуцульських традицій і відвідати нашу Гарячу Бочку. Ми гарантуємо, що Ви обов’язково захочете повторити цей незабутній відпочинок. Для тих, хто чує про гарячу Бочку вперше, Ми із задоволенням розкажемо що це таке і чому Вас має зацікавити наша пропозиція. 

Гаряча бочка – це дерев’яна конструкція, яку виготовляють з деревини високої якості, зовні або всередині знаходиться пічка, що поступово нагріває воду до 40-45 градусів. Для приготування так званої “ароматної ванни” всередині бочки використовують особливі трав’яні збори та чисту гірську воду. Таке поєднання дозволяє якнайкраще відчути автентичний дух місцевості та віддати належне тамтешнім звичаям. 

Гуцульський чан в Буковелі: для здоров’я тіла і духу

Гаряча бочка, або гуцульський чан, як її ще називають в Буковелі, це справжня знахідка для тих хто часто хворіє на застуди та має слабкий іммунітет або втомився від повсякденних виснажливих навантажень. При достатьно високих температурах ароматні та духмяні трави, що використовуються при її приготуванні, віддають у воду всі корисні властивості, які проникають до кожної клітини нашого тіла. Гуцульський чан покращує кровообіг, нормалізує обмін речовин та знімає втому. 

Доведено, що приймання Гарячої Бочки регулярно – покращує самопочуття, піднімає настрій та підвищує імунітет.  Дбайливо відібрані в Карпатах трави та ефірні олії мають дивовижній вплив на шкіру та волосся, ароматерапія – це найкраща профілактика захворювань дихальних шляхів. 

Вам обов’язково потрібно відвідати нашу Гарячу Бочку, якщо Ви маєте проблеми з болями в спині та суглобах. Ця особлива СПА процедура дає можливість повністю розслабити тіло та навіть тимчасово зняти біль, що може бути необхідним при тривалому катанні на лижах або прогулянках на велосипедах по гірський місцевості.

В поєднанні з відомим карпатським чаєм Гуцульський Чан творить дива. Ви назавжди забудете про проблеми з нирками. Також Вам нарешті випаде можливість позбутися тривоги та забути про стреси, щоб відпочити не лише тілом, але й духом.  

Гарячий чан в Карпатах: відпочинок з користю

Хоча ми вже познайомили Вас з усіма корисними властивостями Гарячого Чану в Карпатах, ми ще не відмітили доступні ціни та можливість попередньо замовити гарячу бочку на зручний для Вас день та час.

Для того, щоб зробити замовлення, Вам достатньо написати або подзвонити нам по номеру, якій вказано на сайті. Ми обов’язково відповімо на будь-які Ваші запитання та допоможемо зарезервувати Вам як номер в нашому готелі, так і релакс на свіжому гірському повітрі. 

Готель “BLUE mountain” – це місце, де Ви потрапляєте на справжній адреналіновий курорт, так і місце для глибоких роздумів та пошуку внутрішньої гармонії. Замовляйте Гарячий Чан в Карпатах, та проведіть відпочинок з користю!

Бронювання  +38096 55 7 94 12