Прогулянки на велосипедах та електросамокатах

Буковель – улюблене місце відпочинку в горах не тільки взимку, але і в теплу пору року. І якщо снігу на трасах немає, а галявини і лісові стежки прогріває літнє сонечко, то нескладно знайти альтернативу катання на лижах і сноубордах.
Чи збираєтеся в Карпати влітку?

Рекомендуємо взяти напрокат велосипед або електросамокат і насолоджуватися мальовничою природою в поєднанні з активним і корисним для здоров’я дозвіллям.

У готелі BLUE mountain Ви можете взяти велосипеди та електросамокати в прокат за прийнятною ціною на будь-який термін.
Така оренда дозволить Вам:
– істотно розширити зону прогулянок;
– провести час активно – з користю для здоров’я, фізичної форми і самопочуття;
– скоротити витрати на відпустку в Буковелі, адже не доведеться везти свій велосипед чи самокат на відпочинок, витрачаючи кошти на його перевезення – все набагато простіше.

Яка ціна велопроката?
Ми пропонуємо прокат велосипедів та електросамокатів за доступною вартістю. Ви можете підібрати двоколісного друга на свій смак і в відповідність з навичками катання, а якщо у Вас виникнуть складнощі – наші співробітники допоможуть зробити вибір. Дізнайтеся вартість оренди та умови броні у співробітників готелю.
Всі велосипеди та електросамокати у BLUE mountain знаходяться в ідеальному технічному стані – ми ретельно стежимо за цим і проводимо регулярну профілактику і технічне обслуговування.
Ви можете орендувати велосипеди та електросамокати різного типу. В асортименті товарів в центрі прокату – широкий вибір моделей на будь-який смак.

Навіщо потрібен велосипед або електросамокат в Буковелі?

Це найекологічніший і найпрактичніший вид транспорту, який з легкістю проїде по вузьких стежках і допоможе потрапити в віддалені зони кращого курорту Карпат.
На велосипедах чи електросамокатах можна відправитися на прогулянку всією родиною або в компанії друзів, з’їздити в магазин, відвідати довколишні пам’ятки.
Залишайтеся у відмінній фізичній формі навіть у відпустці – свіже гірське повітря, екологічно чисті продукти і щоденні велопрогулянки легко допоможуть в цій корисній задачі.

Оренда велосипедів та електросамокатів +380673529557