Піший туризм

Карпати славляться багатством природних ландшафтів, найчистішим повітрям, дзвінкими водоспадами, джерелами мінеральної води, прозорими річками. Тут в лісах ростуть буки, сосни і смереки. На схилах гір і полонинах розкинулися густі зарості ожини, брусниці, малини і чорниці. Є в лісах Карпат і велика кількість грибів, серед яких особливо смачними вважаються маслюки, лисички і білі. Влітку тут мирно пасуться отари бекаючих овець і волелюбні табуни напівдиких коней.
Піший туризм в Карпатах – це здорова активність, що покращить Вашу фізичну та емоційну форму.
Свіже гірське повітря і ласкаве сонце сприяють природному відновленню сил і енергії.
Ми пропонуємо найрізноманітніші тури як для туриста-початківця, так і досвідченого мандрівника:
– гуцульська гастрономія на полонині ( у такий мандрівці Ви не тільки скуштуєте гуцульські смаколики, а й побачите процес виробництва сирів з коров’ячого та овечого молока, посмакуєте справжніми карпатськими настоянками та чаєм)
– сімейний (гірська прогулянка доступними висотами та невеликими переходими, збір ягід та грибів відповідно до сезону, пікнік та дивовижні краєвиди з вершини гори Довга)
– інстаграмний ( ми покажемо Вам найінстаграмніші місця у Буковелі, здивуємо панорамним видом з гори Довга та пригостимо смачнючим пікніком)
– медитаційний (зустріч сонця на полонині, медитація, перезавантаження, гармонія та наповнення енергією Карпат)
– нічний ( захоплюючі краєвиди, купання у річці, відвідування сирної ферми, посиденьки біля ватри, гуцульська вечеря, унікальні традиції та ночівля на полинині у наметах)
– трекові походи та підкорення вершин гори Довга, Хомяк, Синяк, Довбушанка, Говерла.
Покоряйте нові вершини та насолоджуйтесь красою Карпат.

Бронювання +380673529557